Yağlı Ciltler İçin Nemlendiriciler

Yağlı ciltler nedeni ile sivilce ve akne problemleri yaşayanlar için Yağlı Ciltler için Temizleyici. Acne Clearing Wash 250 ml olarak satılmaktadır. Geliştirilmiş yağlı ciltler için nemlendiriciler kategorisinde yer alan ürün paraben içermeyen saf turunç kokusu sayesinde cildinizi canlandırır. Makyaj temizleyici olarak kullanabileceğiniz ürün cildinizdeki fazla yağı temizlerken aknenin oluşmasını da önler.

Tıkanmış gözenekleri açan doğal söğüt kabuğu cilt tonunun eşitlenmesinde yardımcı olan Blemısh Clearıng yağlı ciltler için nemlendiriciler ürünlerinden serum olarak geliştirilmiş formülle satılmaktadır.

Sivilce Sorunu Olan Ciltlere Özel

Sivilce sorunu olan yağlı ciltler için nemlendiriciler ve serumlar kullanarak cildinizin bakımını yapabilirsiniz. Anti Aging Serum gözenekleri açarak yaşlanmayı geciktirir. Leke eğilimli ciltlere göre geliştirilen bakım ürünü serum le cildiniz berrak ve pürüzsüz hale gelir.

Ölü deriyi ciltten arındırarak temizleyen yağlı ciltler için nemlendiriciler ve serum bakım ürünleri kullanarak cildin düzenli kullanım sonrasında daha duru ve pürüzsüz olmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bakım ürünleriniz için https://www.dermolisa.com/yagli-ciltler-icin sitesinden ürünleri sipariş edebilirsiniz.