Verilen Sözler Bizimle Tutuluyor! 

Tatlı heyecanın dorukta olduğu zamanlar nelerdir? Birçoğunuz bu soruya isteme, tanışma, düğün, nişan, söz, kına vb. Şeklinde cevaplar verecektir. Bunların arasından en özeli tabi ki de sözdür. Söz merasimini farklı kılan unsur ise verilen sözlerin tutularak artık bir adım atıldığı, işlerin ciddiye bindiği söz yüzükleri takılarak sembolleşen bir merasimdir.

Sözde en can alıcı nokta ise söz yüzükleri olmaktadır. Söz yüzükleri takılmak üzere kurdeleler güzel bir tepside sunulur. Ve ailelerin önünde büyük birinin aracılığı ile alyanslar çiftlerin parmaklarına takılır. Alyansların takılması ile çiftler arasındaki bağ sembolleşmiş olur. Sembolleşen bu alyanslar ise bizim farkımız ile dünyanın en güzel söz yüzükleri takılarak hayat boyu em özel anlamı taşıyacaktır.

Alyanslarınızda Klasiklerin Dışında Modern Yansıma 

Alyans denince hep düz alyans çeşitleri akla geliyor. Neden herkesten farklı, size özgü söz yüzükleri takmayasınız? Modern birbirinden farklı desen seçenekleri ile söz yüzükleri bulunmaktadır. Sizlerde, sizleri yansıtan modern alyanslara sahip olmak isterseniz https://www.lizaypirlanta.com/blog/soz-yuzukleri sitemizi ziyaret ederek en güzel çift alyanslarınıza sahip olarak hatıralarınızı daha canlı kılın.

x