Tüm Hava Yolları Uçak Bileti Fırsatları

Tüm hava yolları uçak bileti ve uçak bileti fırsatlarını anında karşılaştırabileceğiniz web adresi avantajliseyahat.com ile destinasyon ve uçuş sorgulaması yapabilirsiniz. Karşılaştırma yaparken tek yön ve gidiş-dönüş olarak zaman planlaması yaparak tüm havayolu firmalarını görebilirsiniz.

Tüm hava yolları kampanyaları nasıl sunulmaktadır?

Avantajlı seyahat uçak bileti kampanyaları seçili havayolu firmaları ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda yolcularına mail ve sms olarak aktarılmaktadır. Yolcularına üye ol seçimleri ile anında duyuru ve bülten bilgilerini ileten web adresi ayrıca uçuş yoğunluğunu ve koltuk durumlarını da aktarmaktadır.

Türk hava yolları ve seçili popüler firmaların uygun uçak bileti seçimlerini aynı ekran da görüntüleyen web adresi ayrıca sizlere aktarmalı ve aktarmasız olarak anlık iletilen uçuş listesini de görüntüleme fırsatı veriyor.

Uçak Bileti Check-in İşlemi Nasıl Sağlanır?

Seyahat planlamanıza istinaden satın aldığınız uçak bileti firmasına ait olarak bilet chec-in sayfasından giriş yaparak bilet rezervasyon numarası veya pnr bilgilerini bu adımdan tamamlayarak hızlıca chek-in bölümüne giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonrasında sizlere ait olan bilet bilgi ve seçimlerinize uygun ücretli/ücretsiz koltuk seçimi yapmanız gerekecektir. Bu adımları tamamladıktan sonrasında yine aynı ekran üzerinden detaylar ve daha fazlası bölümü ile koltuk seçiminiz onay ekranında belirlenmektedir. Sizlerin onay işlemi ardından iletişim menüsünde yer alan numaranıza sms veya mail iletisi gönderilmektedir.

Uçak Bileti Rezervasyon İşlemi

Tüm hava yolları uçak bileti fırsatlarına istinaden tercih edeceğiniz uçak bileti rezervasyonu ile işlemlerinizi online veya telefon kanalı ile tamamlamanız mümkün. Türk hava yolları numarası veya diğer iletişim seçeneği olarak site içerisinde yer alan müşteri hizmetleri 0 850 303 82 80 çağrı merkezini arayarak bilet satın alma veya ekstra bagaj gibi seçimlerden faydalanabilirsiniz.

Bagaj ve ekstra olarak yük ekletmek isteyen yolcuların https://www.avantajliseyahat.com/turk-hava-yollari sayfasında yer alan açıklama bölümünden ekstra olarak bagaj sınıfı oluşturma gibi detayları kontrol etmeleri gerekmektedir. Detaylı olarak yine bilgi almak için çağrı merkezini arayarak güncel uçuş şartlarını öğrenebilir ve işlem sağlayabilirsiniz. Seyahatinize en uygun seçenekleri web adresi üzerinden kontrol etmeniz mümkün.

x