Crop

Göbek kısmının altında biten tişört veya bluz tarzında üst deyimlere crop denir. Sportif giyime özel crop modelleri son günlerde popülerliğini koruyor. Hem yüksek bel pantolonlarla hem de düşük bel pantolonlarla uyum sağlayabiliyor. Desen yönünden ve renk yönünden de zengin çeşitliliği bulunuyor. Vücut renginize ve formunuza uygun birçok ürün seçeneği vardır. Bu da cropların ön plana çıkmasını sağlıyor.

Crop Çeşitleri

Crop tercih ederken hava koşullarını dikkate almaya bilirsiniz. Her tarza uygun çeşitleri bulmak mümkün. Birbirinden farklı uzunluklara sahip modelleri soğuk havalarda bile kullanabilirsiniz. Konforunuza bağlı kalarak seçim yapabilirsiniz. Transparan tül detaylarından oluşan korse tipi crop modelleri de bulunur. Bu ürünler gece kullanımı için tasarlanmıştır. Kruvaze yaka crop çeşitleri yanı sıra pötikare desenlere sahip çeşitlerde bulunur.

Basic Crop Fiyatları

Tarz muhteşemliğinin yanı sıra kalitenin de öne çıkmış olduğu crop modellerini tercih etmeliyiz.  Farklı koleksiyonlar farklı fiyatları beraberinde getirir. Fiyatların belirlenmesinde ürünlerin tasarımı, dikişi ve kalıplarının eksiksiz şekilde yapılması önemlidir. İhtiyaç duyduğunuz en kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünleri https://www.kirmizionline.com/ust-giyim/crop-bustiyer-c-68 adresinde bulabilirsiniz.

x