Ahtapot Balya Yükleme Makinası Fiyatı


Ahtapot balya yükleme makinesi tarımla ilgilenen insanların işini daha da kolaylaştırmakla beraber insanlık için önemli araçlardan biri haline gelmiştir. Ahtapot balya yükleme makinesi fiyatları insanların araştırma konularından biri olmuştur.

Bu yüzden internette birçok balya yükleme makinesi fiyatları vardır, bu fiyatlar makinenin büyüklüğüne, küçüklüğüne ve işlevine her makine gibi değişim göstermektedir. Bunu kullanacak olan insanlar ise bütçesine uygun makineler tedarik edebilirler.

Balya Yükleme Makinası

Buğday, arpa, yulaf, çavdar, fiğ, Ayçiçek yağı, yonca, mısır ve saman gibi mahsuller hasat edildikten sonra kalan atık samanları toplamak için traktörün güç ihtiyacını en aza indirmek için tasarlanmış ideal bir makinedir. Bunu bir çeşit atık saman veya saman geri dönüşümü olarak düşünebilirsiniz. Bu işlem sayesinde yerinde verimlilik artırılır ve tahıl ve saman bulunur. Bu balyalar satılabilir veya hayvan yemi olarak kullanılabilir. Bu portalda ki reklamlar, paketlenecek pipetlerin ve pipetlerin yoğunluğuna bağlı olarak çalışma hızlarına sahip makineleri bulmayı kolaylaştırır. Peçe, saman, saman ve saman balyalarının boyutlarına göre çeşitli ebatlarda makineler toplandı. Türkiye’nin her yerinden üreticileri portalda bir araya getirdik ve ürünleri hızlı ve  kolay bir şekilde bulmak için makine reklamları oluşturuldu.
İstediğiniz ürün kategorisi için makine reklamları görüntüleyebilirsiniz. Sadece bu sitede tanınmış markaların ürün çeşitlerini, modellerini ve ürün modellerini bulabilirsiniz. İmalat ve satış yapan firmanın makine özellikleri, iletişim bilgileri, adres bilgileri  gibi detaylar mevcuttur ve 2.el balya yükleme makinası fiyatları  el  ancak istediğiniz makineyi bulursanız firma ile de iletişime geçebilirsiniz. Her makinenin kendi kapasitesi ve çalışma hızı vardır.

Ahtapot Balya Yükleme Makinası Avantajları

 • Düşük bakım maliyeti

Taşıyıcı, rutin bakımın yanı sıra ek bakım maliyeti olmadan uzun yıllar kullanılabilecek bir makine olarak geliştirildi.

 •  Yüksek performans

Cherikel, nakliye aracını geliştirirken, kendi ihtiyaçlarına göre peçe ticareti yapan çiftçiler yerine, peçe alışverişi yapan, büyük miktarlarda peçe yükleyen ve sevk eden peçe satıcılarının ihtiyaçlarına odaklandı.

 •  Kullanıcı dostu

Carrier, basit bir kullanıcı ara yüzüne sahip ve kafa karıştırıcı seçenekleri olmayan bir makinedir. Bu nedenle traktörü çalıştırabilen her sürücü taşıyıcıyı rahatlıkla çalıştırabilir.

 •   Dayanıklı zincir sistemi

Çelikel’in Carrier için özel olarak seçtiği zincir sistemi, yağlama dışında  bakım gerektirmeyen güçlü bir sistemdir. Zincir, perdenin tarladan kaldırılması ve treylere yüklenmesi görevini üstlenir.

 •  Dayanıklı yatak ve dişli sistemi

Perdeyi yüklerken zincir sistemi… Peçenin sahadan taşınması ve çıkarılması tül üzerine baskı ve yük bindirir. Güçlü rulman sistemleri ve özel  çelikten imal edilmiş dişliler problem yaşamamak için kullanılmaktadır.

 •  Balya Sabitleme Sistemi

Makinenin iki adet balya sabitleme sistemi de tarladan çıkarma ve nakliye sırasında balyanın  zarar görme olasılığını ortadan kaldırarak ürün kaybını önler.

 •  Sorunsuz İletim Sistemi

Traktörden gelen gücü dişliye aktaran şanzıman sistemi oldukça kullanışlı ve sade bir tasarıma sahiptir.

 • Ayarlanabilir Yükseklik

Taşıyıcının farklı tipteki treylerlerde çalışabilmesi için makineye hidrolik ram sistemi takılmıştır. Bu sayede farklı kalitedeki treylerlere uyum sağlanarak tül üst düzeyde yüklenebilmektedir.

 •  Çekiş Sistemi

Taşıyıcı, sürgülü çekiş sistemi kullanılarak traktörün yanında çalışma konumunda ve  traktörün arkasında yol konumunda çalıştırılabilir. Bu işlem tek kişi tarafından kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

 •  Genişletilebilir Römork Bağlantısı

Farklı treyler tipleri ve zorlu saha koşulları göz önünde bulundurularak uzatılabilen veya kısaltılabilen treyler askıları geliştirilmiştir.

 •  Kamyon Ve Traktör Şarj Cihazları

Yapılan araştırma ve geliştirmeler sonucunda 2012 yılına kadar treyler yükleyebilecek taşıyıcılar, yan tarafa bağlı sistemli semi-treyler ile donatıldı. Perde araca yüklenir.

 •  Denge Sistemi

Kamyon ve kamyon yükleyiciyi taşıyıcıya taktıktan sonra tekerleklerin yanındaki cıvataları gevşeterek ve tekerlekleri dışa doğru açarak dengeyi sağlayabilirsiniz.

 •  Yüksek İş Verimliliği

Taşıyıcı, normal şartlar altında 12 saat içerisinde 2500-3000 adet peçe yükleme kapasitesine sahiptir. Perdeleri istifleyen treyler personeli kaldırabilirse bu rakamlar çok daha fazla olabilir. Ahtapot Balya Yükleme Makinası Özellikleri

Ahtapot balya yükleme makinesi; günlük yükleme kapasitesi 2500-3000 tüldür. Balya yükleme makinesinin boyu 430 cm’dir. Perdeler yüksekliğe kadar istiflenebilir. Bu özellik sayesinde tül istiflenebilir. Makinenin kılavuz aparatı sayesinde, yönü veya konumu ne olursa olsun, iki veya üç telli tüm tülleri  alabilirsiniz. Bu, kimsenin balyaları düzeltmesine veya makineye beslemesine gerek olmadığı anlamına gelir. Makine alınan perdeyi destek zincirini kullanarak taşıyıcı zincire aktarır. Destek zinciri makinenin en uzak noktasından treylere doğru hareket eder. Makina, traktöre çeki demiri sistemi ile bağlanarak iş ve yol şartlarına göre konuşlandırılabilir. https://www.sanayiden.com/balya-yukleme-makinasi sitesinden talebinizi oluşturabilir güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

x